Svadba Inak

Časté dotazy

Otázka č. 1:
Radi by sme si objednali oznámenia a pozvánky, ale chceli by sme mať na pozvánke motív, ktorý prináleží inému oznámeniu. Je možné obrázky prehodiť? 

Možné to je, pokiaľ sa budú motívy z oznámení a pozvánok k sebe hodiť. O tom, čo sa hodí a čo nie, rozhodujú autori.

Otázka č. 2:
Oznámenia by sme si vytlačili sami, je možné objednať oznámenia alebo pozvánky iba ako PDF v tlačovej kvalite a poslať ich e-mailom na našu adresu? 

Nie.

Otázka č. 3:
Ako dlho bude asi trvať výroba našich oznámení? 

To záleží z veľkej časti na vás. Autori oznámení majú k svadbám vo všeobecnosti negatívny vzťah, preto sa snažia vybaviť všetky objednávky čo najrýchlejšie, aby sa s tým nemuseli dlho otravovať a mali to z krku. Pokiaľ si nebudete vymýšľať hlúposti a denne vyberáte mailovú schránku, dá sa predpokladať, že do 14-tich dní máte oznámenia doma.

Otázka č. 4:
Nejako sme to neustriehli a nemáme veľa času, dala by sa výroba oznámení nejako urýchliť? 

Dala. Ako už píšeme v cenníku, náhľad posielame najneskôr do dvoch pracovných dní od objednávky. Pokiaľ náhľad obratom schválite, môže ísť okamžite do tlače a v extrémne priaznivom prípade hneď druhý deň do pošty. Pokiaľ je pravdaže nápor, je možné oznámenia poslať ako obchodný balík, potom by mali doraziť na miesto určenia do 24 hodín (resp. do druhého pracovného dňa ). Zábava s obchodným balíkom je ocenená príplatkom 244 Sk.

Otázka č. 5:
Máme našu obľúbenú fotografiu, ktorú by sme chceli dať na naše originálne svadobné oznámenie. Keď Vám ju pošleme, urobíte nám z nej oznámenie? 

Dosť neradi. Vaše fotografie stoja s najväčšou pravdepodobnosťou za prd, máte na nich pupáky, žlté zuby, červené oči, škrabance všade kde je to možné a veľa ďalších nedostatkov. Ich úprava zaberie veľa času, čo sa tiež prejaví na výslednej cene. Na viac je ďalší komerčný potenciál takéhoto oznámenia rovnajúci sa nule, takže sa pripravte na najhoršie.

Otázka č. 6:
Urobili by ste pre nás úplne originálne a doposiaľ nevídané svadobné oznámenie? 

Už nie, sme unavení. Pokiaľ chcete skutočne originálne oznámenie, urobte si ho sami. Každé vlastnoručne – či už amatérsky – vyrobené oznámenie je podľa nášho názoru lepšie, než ten predražený šrot, ktorý sa bežne predáva (nami ponúkané hlúposti nevynímajúc).

Otázka č. 7:
Chceli by sme vopred vidieť, ako také oznámenie vyzerá, zaujíma nás kvalita tlače a papiera. Mohli by ste nám poslať nejaké vzorky? 

No. Pokiaľ si potom oznámenia alebo pozvánky objednáte, pripočítame si k výslednej cene ešte 39 korún. Doposiaľ si nikto na kvalitu papiera či tlače nesťažoval.